Do show Ruža pre nevestu mieri podnikateľka z Trnavy. Kto je Nikoleta Julinyová?


Foto: Do show Ruža pre nevestu mieri podnikateľka z Trnavy. Kto je Nikoleta Julinyová? Foto: TV Markíza

Do markizáckej show Ruža pre nevestu mieri podnikateľka z Trnavy Nikoleta Julinyová. Divákov očarila hneď v úvode svojim exotickým vzhľadom a opálenou pokožkou. Nie je to však náhoda. Dvadsaťsedemročná Nikoleta totiž vlastní salón krásy N&K BrownBody, ktorý ponúka cukrový nástrek, teda opálenie celého tela. Salón môžete nájsť na Paulínskej ulici. 

Pre TV Markíza sa Nikoleta vyjadrila, že od show nemá očakávania a plánuje veci nechať plynúť. „Verím, že sa milo prekvapím,“ dodáva. Trnavčanku baví najmä cestovanie, turistika a vo voľnom čase rada cvičí. Obľubuje tiež dlhé prechádzky so svojou yorkshirskou teriérkou Daisy.  

Ako by mal podľa nej vyzerať ideálny muž? „Určite by mal byť inteligentný. Má byť vtipný a mať taký výzor, ktorý ma zaujme hneď na prvý pohľad,“ tvrdí Nikoleta pre TV Markíza. Priznáva, že má rada tmavšie typy s hnedými očami. Napríklad Španielov či Talianov. Ženích, o ktorého sa bude Nikoleta v show uchádzať, je Radko Urbanyak. Žije v Nórsku, má svetlé vlasy a modré oči. Podobne ako Nikoleta tiež podniká a vlastní sieť prestížnych barov.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu