FOTO: Zažite atmosféru cyklistického pelotónu na vlastnej koži. Vážsky prológ sa blíži


FOTO: Zažite atmosféru cyklistického pelotónu na vlastnej koži. Vážsky prológ sa blíži
Galéria: 3 fotky
Foto: czoh.org

Cyklistický zážitok plný dobrodružstva a krásnych výhľadov sa blíži. Vážsky prológ, nesúťažná cyklojazda na trase Hlohovec – Piešťany – Hlohovec s dĺžkou 44 kilometrov, sa uskutoční už túto nedeľu 24. marca. Štartovať sa bude o 13:00 hod od Železničnej stanice v Hlohovci.

Galéria: 3 fotky

Môžete sa tešiť na pútavú cestu cez Leopoldov a okolitý kraj, ktorá vás zavedie popri malebnom toku rieky Váh až do Piešťan. Budete mať taktiež možnosť oddýchnuť si na Lodenici a zdieľať svoje zážitky s ostatnými. Po krátkej prestávke sa vydáte späť na cestu, aby ste si užili krásy jarnej prírody Slovenska a spoločný čas s ďalšími nadšencami cyklistiky.

Bezpečnosť všetkých účastníkov bude zaistená sprievodnými vozidlami a hliadkami mestskej polície. „Naše bezpečnostné vozidlá budú počas celej trasy zabezpečovať plynulosť a bezpečnosť v cestnej premávke. Ak sa niekto z cyklistov rozhodne predbehnúť tieto sprievodné vozidlá, môže byť z cyklojazdy vyradený organizátorom,“ dopĺňa hovorkyňa združenia Cyklisti z okolia Hlohovca, Angelika Královičová.


Pomyselná cieľová čiara opäť čaká v Hlohovci, v reštaurácii SPILKA Terasa, kde vás čaká osviežujúce občerstvenie v podobe výborného oroseného pivka 10° pre každého účastníka zadarmo a príležitosť na zdieľanie zážitkov z vašej jazdy. Každý účastník dostane zľavu na svoju objednávku.

„Celá cyklojazda je určená pre všetkých a teda zadarmo. Ak by ste sa ale rozhodli nás podporiť, môžete tak učiniť dobrovoľným príspevkom. A ak sa nás rozhodnete podporiť, spravíme tak aj my prostredníctvom nášho partnera SPILKA Terasa. Za každý dobrovoľný príspevok vás odmeníme malým darčekom. Vyzbierané príspevky nám pokryjú náklady spojené s Vážskym prológom a ostatok poslúži na zlepšovanie poskytovaných služieb počas ďalších cyklojázd.”  vysvetľuje predseda Dominik Tvrdý.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu