Dve tragédie spojil rovnaký osud. O život prišli v priebehu pár dní mladé mamičky, ktoré v autách viezli svoje bábätká


Foto: Dve tragédie spojil rovnaký osud. O život prišli v priebehu pár dní mladé mamičky, ktoré v autách viezli svoje bábätká Foto: Polícia SR - Trnavský kraj

Dve nehody, ktoré sa stali v priebehu týždňa, skončili mimoriadne tragicky. Pri obidvoch zomreli dve mladé mamičky, ktoré mali v autách aj svoje bábätká.

Prvá tragická udalosť, ktorá sa stala 26. marca na západnom Slovensku, mala smutnú dohru. Medzi Trnavou a Ružindolom došlo k čelnej zrážke dvoch áut. V jednom z vozidiel bolo prítomné okrem dvoch žien aj mesačné bábätko. Žena vo veku 35 rokov, ktorá bola matkou mesačného bábätka, utrpela také vážne zranenia, že napokon boj o život prehrala. Záchranári ju ešte predtým stihli previezť do nemocnice.


Druhá nehoda, ktorá sa stala v utorok 2. apríla medzi obcami Popudinské Močidľany a Radošovce, mala rovnako tragické následky. Žena vo veku 30 rokov mala smerovať do obce Radošovce, pričom v autosedačke viezla svoju 10-mesačnú dcéru. Pri prejazde pravotočivej zákruty mala z doposiaľ nezistených príčin prejsť do protismeru nákladnému vozidlu.

Mladá vodička utrpela zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým podľahla priamo na mieste. Jej 10-mesačné bábätko bolo riadne pripútané v autosedačke a po nehode si ho do starostlivosti prevzali záchranári.Nebohá mamička bola podľa slov kamarátky zanietená psičkárka, ktorá bola vždy šťastná, tešila sa zo života a milovala svoju dcérku. „Bola si anjel, vždy s dobrou náladou a krásnym úsmevom. Od včera si anjel ktorý od nás odletel do nebíčka. Nechápem a dlho mi to bude trvať pochopiť čo sa stalo,“ vyjadruje svoje pocity kamarátka nebohej 30-ročnej ženy.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu