Polícia pátra po troch mužoch z Trnavského kraja, jeden z nich je hľadaný už 10 rokov


Foto: Polícia pátra po troch mužoch z Trnavského kraja, jeden z nich je hľadaný už 10 rokov Foto: KR PZ Trnava

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru vyhlásilo pátranie po troch mužoch. Pravdepodobne sa skrývajú pred políciou, aby nemuseli čeliť obvineniam z trestných činov. Jeden z nich sa skrýva už desať rokov.

Okresný súd v Trnave vydal zatykač na 44-ročného Petra Klča z Trnavy pre trestný čin krádeže. Hľadaný sa nezdržiava v mieste trvalého bydliska Peter Klč je vysoký okolo 176-180 cm, má hnedé oči a hnedé vlasy. 


Niekoľko rokov je políciou hľadaný aj Mikuláš Markív zo Smoleníc, na ktorého tiež vydal Okresný súd v Trnave zatykač za trestný čin krádeže. Mikuláš Markív má 71 rokov, vysoký je do 180 cm, má šedo-zelené oči a prešedivené vlasy.Polícia tiež pátra po 49-ročnom Ladislavovi Rotákovi z Piešťan. Muž je hľadaný už od 2. marca 2007, pretože je podozrivý zo spáchania zločinu podvodu. Polícia má podozrenie, že sa nemusí skrývať len na území Slovenska, ale aj v zahraničí. Ladislav Roták je strednej postavy, má hnedé oči a hnedé vlasy. Fotografia nemusí plne zodpovedať súčasnému výzoru hľadaného. 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Trnava