Vianočné Rádio bude znieť aj v Trnave, a to na frekvencii Trnavského Rádia - 103,9 FM


Foto: Vianočné Rádio bude znieť aj v Trnave, a to na frekvencii Trnavského Rádia - 103,9 FM Foto: Rádio Trnava

Trnavské Rádio sa počas Štedrého dňa premení na Vianočné Rádio. Na frekvencii 103,9 FM si budete môcť vypočuť tie najlepšie vianočné hity. Nebudú chýbať ani piesne z tradičných vianočných filmov. Atmosféru Vianoc tak nemusíte hľadať ďaleko, stačí si naladiť domácu frekvenciu.

“Od 15.00 hodiny sa na štyri hodiny zmeníme na stopercentne vianočné rádio nielen pre Trnavčanov. Bude to najmä o príjemnej atmosfére,” hovorí programový riaditeľ Dušan Vančo. V priebehu dňa budete počuť pozdravy od známych osobností, hudobníkov či hercov.

Silvester nám tento rok v Rádiu prinesie hudbu v znamení #LocalHeroes. Keďže Trnavské Rádio podporuje všetko čo je dobré a lokálne. Od 12:00 budete mať možnosť pozdraviť svojich susedov a priateľov aj prostredníctvom éteru. Čaká na vás silvestrovská nálada s Macou Schmidtovou a Martinom Cifríkom a súťaž o pobyt pre dve osoby v štvorhviezdičkovom rezorte vo  Veľkej Lomnici. 
Presne o 18:00 si na instagrame Rádia môžete pozrieť živé vysielanie z Detského ohňostroja na Trojičnom námestí. 

Trnavské Rádio naladíte na frekvencii 103,9 MHz v Trnave a širšom okolí alebo prostredníctvom streamu na webe www.trnavskeradio.sk.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Rádio Trnava