Divadlo Jána Palárika v Trnave ponúka v januári 2018 ďalšie zaujímavé predstavenia


Foto: Divadlo Jána Palárika v Trnave ponúka v januári 2018 ďalšie zaujímavé predstavenia Foto: Divadlo Jána Palárika v Trnave

Divadlo Jána Palárika si aj na mesiac január pripravilo bohatý program. Nebudú chýbať predstavenia hry Dobrodružstvo, alebo zmierenie pri obžinkoch, ani zaujímavý hostia, koncerty a predstavenia. 

Veľký úspech malo predstavenie Veľký Gatsby, v ktorom stvárnil hlavnú postavu Marek Majeský. Túto nezabudnuteľnú inscenáciu, plnú swingových rytmov 20-tych rokov minulého storočia si môžete opäť pozrieť 16. a 17. januára. 

Inscenáciu BESAME MUCHO z Radošinského naivného divadla aj so Stanislavom Štepkom môžete vidieť 20. a 21. januára, a to o 15:30 aj 19:00. 


Symbolistickú hru z pera nositeľa Nobelovej ceny s názvom Modrý vták si môžete prísť pozrieť 23. a 24. januára. Rozprávková metafora vás bohatými obrazovými symbolmi prevedie cestou hľadania skutočného šťastia. Réžia Petra Palíka v spolupráci s dramatugom Martinom Geišbergom pripravila prevedenie nesmrteľného príbehu. 

Divadlo ponúka aj klasiky z tvorby slovenských autorov a 29. januára pre návštevníkov pripravilo divadelnú inscenáciu slávnej novely Ťapákovci od Boženy Slančíkovej-Timravy. 


Miesto: Divadlo Jána Palárika v Trnave
Dátum: 04.01.2018 - 08:00    31.01.2018 - 22:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave