FOTO: Turné po slovenských hradoch započala Lucie Bílá na zámku v Holíči. Emócie sa dali krájať


FOTO: Turné po slovenských hradoch započala Lucie Bílá na zámku v Holíči. Emócie sa dali krájať
Galéria: 26 fotiek
Foto: Mesto Holíč

Česká popová diva a mnohonásobná Zlatá slávica, Lucie Bílá, zahájila svoje očakávané turné po slovenských hradoch. V rámci tejto výnimočnej koncertnej šnúry zavítala aj na zámok v Holíči, kde ju na klavíri sprevádzal uznávaný hudobník Petr Malásek.

Lucie Bílá, ktorá patrí medzi najpopulárnejšie spevácke osobnosti, sa rozhodla zaspievať svoje najobľúbenejšie piesne v netradičnom romantickom prostredí slovenských hradov, kde sa bude môcť na okamih cítiť ako kráľovná. Na turné nemohol chýbať ani jej partner Radek Filipi, ktorý ju s nadšením podporoval.

Galéria: 26 fotiek

Historické umelecké lokality s jedinečnou atmosférou nepochybne prispievajú k silnému hudobnému zážitku, čo nadchýna aj samotnú speváčku. Otvorene prejavuje svoje emócie a romantickú dušu, preto ju takéto krásne prostredie na koncert veľmi priťahuje. Hradné miesta sú pripravené obsiahnuť veľké množstvo divákov, ktorí spolu so speváčkiným výkonom vytvoria nezabudnuteľnú atmosféru.


Vystúpenia 2024

Lucie Bíla pokračuje svojou šnúrou vystúpení aj do ďalších miest.

  • 28.6. o 19.00 hod., Kaštieľ Hronsek
  • 29.6. o 19.00 hod., Múzeum Červený kláštor
  • 12.9. o19.00 hod., Kaštieľ Bytča
  • 14.9. o 19.00 hod., Barokový kaštieľ vo Sv. Antone

Lucie Bílá je známa nielen v oblasti popovej hudby, ale aj v muzikálovej sfére. Svoju kariéru začala na začiatku 90. rokov a odvtedy sa predstavila vo významných českých muzikáloch ako „Záhrada rajských potešení“, „Dracula“ a „Krysař“. Jej popová kariéra zahŕňa množstvo úspešných sólových albumov a hitov ako „Láska je láska“, „Trouba“, „Esemes“ a „Miluji tě“. Lucie Bílá sa presadila aj vo filme a televízii, kde účinkovala v rozprávkach a filmoch ako „Princezná z mlyna“ či „ “Kráľ Ubu„.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: