Trnavský samosprávny kraj sa bude prezentovať na Medzinárodnom veľtrhu GO v Brne


Foto: Trnavský samosprávny kraj sa bude prezentovať na Medzinárodnom veľtrhu GO v Brne Foto: Ilustračná - Trnavský samosprávny kraj

Trnavský samosprávny kraj sa zúčastní tradičného veľtrhu GO - Medzinárodný veľtrh priemyslu a cestovného ruchu a REGIONTOUR - Medzinárodný veľtrh turistických možností v regiónoch Brno, a to v dňoch 18- až 21. januára 2018. Spoločne so spoluvystavovateľmi z kraja bude propagovať atraktivity v regióne. 

Regiontour sa koná každoročne na výstavisku v Brne a je hlavným veľtrhom cestovného ruchu v regiénocch Českej republiky a zahraničia. 

Súbežne s veľtrhmi prebiehajú Festival krajových špecialít a regionálne potraviny RegFootFest, medzinárodná súťaž Gastro Junior Brno 2018 - Bidfood Cup a GO KAMERA - festival cestovateľských filmov, fotografií apublikácií. 

„Na veľtrhu región predstaví odbornej verejnosti tuzemské aj zahraničné cestovné kancelárie a agentúry so zameraním na výjazdovú turistiku a pre návštevníkov nové nekomerčné destinácie.Podujatie vzhľadom k návštevnosti patrí k jedným z najväčších. Počet návštevníkov v minulom roku prekonal hranicu 30 tisíc za podujatie,“ vysvetľuje Trnavský samosprávny kraj. 

V stánku nášho kraja budú mať účastníci možnosť informovať sa o aktivitách v kraji a tiež u partnerov kraja. Prezentovať sa bud mestá Skalica a Turistická informačná kancelária Skalica, agentúra Hector, obec Smolenice, Mikroregión nad Holeškou, Združenie cestovného ruchu Žitný Ostrov a Športový klub Kormorán. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Trnavský samosprávny kraj