Stredoškoláci pozor: Mesto vám prispeje 1 000 eur na školský výlet, hlasujte za Žihadielko v Trnave


Foto: Stredoškoláci pozor: Mesto vám prispeje 1 000 eur na školský výlet, hlasujte za Žihadielko v Trnave Foto: Mesto Trnava

Mesto Trnava opäť motivuje v súťaži o detské ihrisko Žihadielko. Tentokrát majú stredoškoláci možnosť hlasovať so svojou triedou a vyhrať až 1 000 eur na školský výlet.

„Vyhlasujeme súťaž pre všetkých stredoškolákov, ktorí chcú vylepšiť koncoročný školský výlet pre svoju triedu o parádnu sumu 1 000 eur. Čo treba spraviť? Pomôžte Trnave získať ihrisko Žihadielko!“ uvádza mesto Trnava.

1 000 eur na školský výlet získa trieda, ktorá dá Trnave najviac hlasov.

Stačí ak budú žiaci kolektívne ako trieda hlasovať za Trnavu v súťaži zihadielko.sk až do konca súťaže, ktorý nás čaká v stredu, 28. februára. Spravte screenshoty hlasovaní všetkých žiakov a pošlite ich na adresu sutaz@trnava.sk, ideálne ako jeden skomprimovaný priečinok so všetkými obrázkami. Pripíšte výsledný počet hlasov, názov triedy a školy.


Súťažné maily môžete posielať mestu do pondelka, 5. marca.

Hlasy víťaznej triedy budú prepočítané a skontrolované podľa menného zoznamu žiakov danej triedy. Víťaznú triedu kontaktujú e-mailom.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Trnava