Trnavské rádio prináša Rannú šou s Martinom Cifríkom a Viky Chovancovou, pribudne aj spravodajstvo


Foto: Trnavské rádio prináša Rannú šou s Martinom Cifríkom a Viky Chovancovou, pribudne aj spravodajstvo Foto: Trnavské rádio

Trnavské rádio pripravilo novú Rannú show a podcast Dobré ráno. Spúšťa ju už od 1. marca. Po novom prinesie ranné vysielanie okrem servisných informácií a hudby aj zábavu. Moderátormi raňajšieho vysielania sú Martin Cifrík a Viktória „Viky“ Chovancová.

„Dvojicu sme už nejaký čas testovali a myslím, že sa nám podarilo vytvoriť príjemné ranné vysielanie s inteligentným humorom, ktoré si radi vypočujete,“ hovorí Dušan Vančo, programový riaditeľ Trnavského Rádia.

Rannú show s Martinom a Viky vysiela Trnavské Rádio každý pracovný deň od 6. do 9. hodiny. Aj naďalej je súčasťou dopravný servis čerpaný z aplikácie Waze vďaka oficiálnemu partnerstvu so spoločnosťou Google a rýchle spravodajstvo s dôrazom na región.


V spolupráci s denníkom SME pribudne aj pravidelný prísun kvalitnej žurnalistiky. Spravodajský podcast Dobré ráno bude Trnavské Rádio vysielať exkluzívne, pred začiatkom Rannej show, o 5:45 na frekvencii 103,9 FM a prostredníctvom streamu na webe www.trnavskeradio.sk.

„Vďaka spolupráci medzi SME a Trnavským Rádiom môžeme osloviť ďalších poslucháčov a čitateľov. Podcast Dobré ráno počúva čoraz viac ľudí a verím, že aj vďaka tomuto kroku pribudnú ďalší,” hovorí Beáta Balogová, šéfredaktorka denníka SME.

„Podcast Dobré ráno začal ako experiment a tešíme sa, že o takúto formu žurnalistiky je záujem u nás rovnako ako na západe,” dodal Tomáš Prokopčák, zástupca šéfredaktorky a jeden z moderátorov a tvorcov podcastu.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Trnavské rádio