Už po 15. raz sa konala prehliadka tvorivosti klientov domovov sociálnej starostlivosti v TTSK


Foto: Už po 15. raz sa konala prehliadka tvorivosti klientov domovov sociálnej starostlivosti v TTSK Foto: Trnavský samosprávny kraj

Domov sociálnej starostlivosti v Šoporni Štrkovec pod vedením riaditeľky Márie Tóthovej už po 15. raz usporiadal prehliadku tvorivosti domovov SC v Trnavskom kraji.

Každý z nich sa snažil využiť svoj čas rôznym spôsobom, od speváckeho prejavu, cez tanečné, až po dramatické vystúpenie.

Klienti domovov dokázali, že pod dohľadom kvalifikovaného personálu sú schopní predviesť umelecké predstavenie, ktoré roztlieskalo zaplnenú sálu v galantskom mestskom kultúrnom stredisku. V hľadisku nechýbal ani trnavský župan Jozef Viskupič.

„Myslím si, že každá slušná, spravodlivá a silná spoločnosť vie, aké je potrebné sa postarať o tých, ktorí to potrebujú. Dnes máte pätnáste výročie, oslavujete a budete môcť kolegom ukázať, čo ste si nacvičili. Ďakujem všetkým organizátorom, ktorí sa na tomto krásnom podujatí podieľali,” prihovoril sa J. Viskupič účinkujúcim.Prečítajte si viac:


Zdroj: Trnavský samosprávny kraj