Delegáti Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory prišli do Trnavy, diskutovali o potenciáli kraja


Foto: Delegáti Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory prišli do Trnavy, diskutovali o potenciáli kraja Foto: facebook.com/TrnavskyKraj

Včera, 22. marca, prebehlo stretnutie delegátov Valného zhromaždenia Trnavskej regionálnej komory (RK) Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory (SOPK) s predstaviteľmi kraja. Stretnutie sa konalo v hoteli Holiday Inn.

„Okrem domácich predstaviteľov, predsedu predstavenstva Trnavskej RK SOPK Jána Gabriela a riaditeľky Trnavskej RK SOPK Evy Tománkovej sa jej zúčastnili aj predseda SOPK Peter Mihók, podpredseda SOPK Vladimír Slezák a generálny tajomník SOPK Martin Hrivík,“ informoval o účasti Trnavský samosprávny kraj.

Jozef Viskupič, predseda TTSK, sa vo svojom úvodnom príhovore vyjadril, že si váži prácu Trnavskej RK SOPK ako prácu tých, ktorí sa snažia využiť v maximálnej miere ľudský, priemyselný a prírodný potenciál Trnavskej župy.

Zdôraznil aj úlohu Vlády SR zvýšiť snahu o zníženia daňového a odvodového zaťaženia, na zlepšenie vymáhateľnosti práva, presadzovanie transparentnosti vo verejnom obstarávaní a potláčania korupcie, ako aj na ďalšie oblasti majúce vplyv na podnikateľské prostredie.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Trnavský samosprávny kraj