Už 9. apríla bude prvé stretnutie k novému participatívnemu rozpočtu mesta Trnava, všetci sú pozvaní


Foto: Už 9. apríla bude prvé stretnutie k novému participatívnemu rozpočtu mesta Trnava, všetci sú pozvaní Foto: Mesto Trnava

Už v pondelok 9. apríla sa bude konať prvé stretnutie k novému Participatívnemu rozpočtu pre mesto Trnava. Stretnutie sa začne o 18:00 v zasadačke mestského zastupiteľstva na trnavskej radnici.

Predstavia sa nové pravidlá Participatívneho rozpočtu pre Trnavu, na ktorých mesto v uplynulých mesiacoch pracovalo spolu s občanmi. Je to tiež priestor na nové nápady a návrhy, ako vylepšiť naše mesto.

Na stretnutí sa vytvoria tematické skupiny, v rámci ktorých môžete navrhnúť vlastný projekt, či formulovať aspoň počiatočnú ideu o tom, čo by v našom meste malo vzniknúť, čo by sa dalo zlepšiť, alebo aký typ podujatia tu chýba. Konkrétne projekty sa budú formovať v priebehu apríla a mája, kedy sa budú stretávať tzv. participatívne komunity.

Viac sa o stretnutí dozviete aj na facebookovej stránke udalosti a bližšie informácie k participatívnemu rozpočtu mesta Trnava nájdete na stránke pr.trnava.sk.

Miesto: Zasadačka MZ v trnavskej radnici
Dátum: 09.04.2018 - 18:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Trnava