Ach tie ženy, ach tí muž a divadelná inscenácia hercov trnavského divadla nás čaká už 27. marca


Foto: Ach tie ženy, ach tí muž a divadelná inscenácia hercov trnavského divadla nás čaká už 27. marca Foto: Divadlo Jána Palárika v Trnave

Divadlo Jána Palárika v Trnave pozýva všetkých na predstavenie s názvom Ach tie ženy, ach tí muži. Pozrieť si ho môžete už 27. marca o o 19:00 vo Veľkej sále Divadla.

Inscenácia Ach tie ženy, ach tí muži predstavuje v exkluzívnej slovenskej premiére dve jednoaktovky Georgesa Feydeau: Nepobehuj mi tu nahá a Nebožka svokra. Spája ich téma manželských šarvátok v neopakovateľnom prevedení experta na humor Georgesa Feydeaua, ktorý ani mužom, ani ženám nič nedaruje,“ uvádza Divadlo Jána palárika v Trnave.

Čo sa môže stať, ak má poslanec prijať vo svojom byte významného starostu, avšak jeho manželka sa po dome rada pohybuje výhradne v negližé? Čo urobí ctihodná dáma, keď sa dozvie, že jej matka odišla na druhý svet a jej rešpektovaný manžel príde domov podgurážený v kostýme Ľudovíta XIV.? Aj na to vám odpovie prevedenie dvoch Feydeauových krátkych hier.  

Preklad: Lýdia Magerčiaková. Réžia: Juraj Bielik. Dramaturgia: Zuzana Šajgalíková. Scéna: Ján Zavarský. Kostýmy: Katarína Žgančíková. Hudba: Juraj Bielik.


Hrajú: Vladimír Jedľovský, Tatiana Kulíšková, Michal Jánoš, Petra Blesáková, Tomáš Vravník, Martin Križan


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo
Miesto: Divadlo Jána Palárika v Trnave, Veľká sála
Dátum: 27.03.2018 - 19:00


Prečítajte si viac:Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave