Vodič zrazil iba 19-ročnú chodkyňu. S ťažkými zraneniami skončila v skalickej nemocnici


Foto: Vodič zrazil iba 19-ročnú chodkyňu. S ťažkými zraneniami skončila v skalickej nemocnici Foto: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Počas piatkového večera došlo k dopravnej nehode, pri ktorej 50-ročný vodič osobného automobilu zrazil 19-ročnú chodkyňu. Tá na sebe nemala reflexné prvky a zo zatiaľ nezistených dôvodov mala predchádzať cez hlavnú cestu pred obcou Horné Suroviny.

Príslušníci dopravnej polície boli na miesto privolaní krátko po 18:00 hod.. Mladá chodkyňa utrpela pri zrážke viaceré vážne zranenia, na základe ktorých ju záchranári previezli do skalickej nemocnice. Počas prevozu bola v bezvedomí.

Policajti podrobili vodiča dychovej skúške, ktorá nepotvrdila výskyt alkoholu v jeho dychu. Žene odobrali krv, aby mohli zistiť, či nebola pod vplyvom alkoholu. Cestu 1. triedy museli policajti uzavrieť na takmer na štyri hodiny a na miesto privolali aj dopravného znalca.

Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu