Auto na šaštínskej pumpe narazilo do ťahača, vodič zatiaľ nakupoval. Na polícii sa ukázal po roku


Foto: Auto na šaštínskej pumpe narazilo do ťahača, vodič zatiaľ nakupoval. Na polícii sa ukázal po roku Foto: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Senickí dopravní policajti pátrali po totožnosti muža zo šaštínskej pumpy. Vodíč Audi A4 odstavil auto a odišiel nakupovať do vnútra predajne. Zatiaľ, čo bol preč, sa auto samovoľne pohlo a narazilo do zaparkovaného ťahača Renault s cisternou. Jeho vodič si ho našiel poškodené minulý rok v noci 28. januára 2023. 

Auto sa nachádzalo na čerpacej stanici Dalioil, pri výjazde z obce Šaštín-Stráže. Vodič Audi miesto udalosti opustil bez toho, aby vzniknutú situáciu ďalej riešil.

„Okresný dopravný inšpektorát v Senici vás žiada o pomoc pri stotožnení vodiča. Ak ste muža na videu spoznali, viete nám k osobe poskytnúť bližšie informácie, prípadne ste boli svedkom nehody, všetky informácie nám pomôžu objasniť priebeh nehody a určiť vinníka,“ píše polícia na sociálnej sieti.

Po hodine od zverejnenia statusu sa muž prihlásil na polícii sám. Ukázal sa tam po roku od spáchania činu. K objaveniu páchateľa dopomohol aj záujem občanov, ktorí príspevok polície zdieľali.Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu