FOTO: Záhada podozrivej Fiatky vyriešená! Opitá vodička skončila v policajnej cele


FOTO: Záhada podozrivej Fiatky vyriešená! Opitá vodička skončila v policajnej cele
Galéria: 3 fotky
Foto: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Trnavskí policajti sa tentokrát postavili do role detektívov a riešili záhadnú jazdu čierneho Fiatu 500. Na tiesňovú linku volal vodič, že auto idúce pred ním sa správa zvláštne a vodič je zrejme opitý. Fiatka mala pri vjazde na trnavský obchvat naraziť do zvodidiel a v jazde pokračovať ďalej, ako keby sa nič nestalo, smerom k miestnej časti Modranka.


Hliadka neváhala ani sekundu a policajti sa vybrali Fiatku hľadať smerom k obchvatu. Tmavé auto však našli až v Modranke, na ulici Ivana Krasku. Mladú tridsaťjedenročnú ženu podrobili dychovej skúške. Nafúkala 2,48 promile. Príslušníci polície ju obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. 

Skončila v policajnej cele

Poverený príslušník polície ju obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý je možné uložiť trest odňatia slobody až na 1 rok. Žena je v súčasnosti v policajnej cele a onedlho sa postaví pred trnavského sudcu.

„️Opätovne upozorňujeme vodičov, že jazda pod vplyvom návykových látok je mimoriadne nebezpečná, nielen pre samotného vodiča, ale aj pre všetkých ostatných účastníkov premávky. Preto stále platí, že ak si pil, za volant si už nesadaj!“ upozorňuje polícia na sociálnej sieti.Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu