Trnavskí policajti si vyslúžili dve úprimné poďakovania za pomoc v núdzi


Foto: Trnavskí policajti si vyslúžili dve úprimné poďakovania za pomoc v núdzi Foto: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Nie nadarmo heslom polície je „pomáhať a chrániť“. Trnavskí policajti si za ich iniciatívu vyslúžili dve úprimné poďakovania.

Prvé poďakovanie sa viaže k situácii, kedy zastavili auto, ktoré malo prekročiť maximálnu povolenú rýchlosť. Akonáhle policajná hliadka zistila, že vodič vezie tehotnú manželku do pôrodnice, pohotovo sadli do auta a vozidlo odprevadili k bránam trnavskej nemocnice.

„Chcel by som sa poďakovať Vašim zamestnancom, ktorý dnes ráno nás zastavili v Trnave o 8:00 hod. za prekročenie rýchlosti, ale akonáhle sme si vyjasnili situáciu, že sa ponáhľame do pôrodnice, lebo moja manželka rodila, bez váhania sadli do auta a spravili nám eskortu. Ďakujeme im za ich pomoc. Pomáhať a chrániť!“ poďakoval šťastný otecko vo facebookovej správe.

Trnavským policajtom prostredníctvom Facebooku poďakoval aj pán Ivan, ktorému pomohli s pokazeným kolesom na kruhovom objazde v Trnave.


Prečítajte si viac: