Vo Veľkom Mederi vyčíňal nebezpečný agresor. Zaútočil sa svoju ex aj policajtov, chcel im dolámať kosti


Foto: Vo Veľkom Mederi vyčíňal nebezpečný agresor. Zaútočil sa svoju ex aj policajtov, chcel im dolámať kosti Foto: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Vo Veľkom Mederi vyčíňal nebezpečný agresor. Policajti počas nedele riešili v skorých ranných hodinách nebezpečné správanie dvadsaťosemročného muža. Ten mal prejavovať agresiu voči svojej partnerke.

 „Policajná hliadka po tom, ako dorazila na miesto, zbadala osobu, ktorá stála vo vchode do domu,“ informovala polícia na sociálnej sieti. Policajti muža stotožnili a poučili. To ho však rozhnevalo ešte väčšmi. Mužom zákona začal vulgárne po maďarsky nadávať a dokonca sa im mal aj vyhrážať zabitím, polámaním všetkých kostí a vylomením krku. Po výzve, aby s vyhrážaním prestal, do jedného z policajtov sotil.

„Aj napriek opakovaným výzvam muž kráčal so zovretými päsťami smerom k hliadke, preto ho policajt chytil do páky a spolu s kolegom ho dostali na zem. Agresor však v útokoch neprestával, neustále sa snažil policajtov kopať a vytrhnúť sa. Preto mu nasadili policajné putá,“ informuje polícia. Páchateľ kládol aktívny odpor aj počas jazdy v policajnom aute a do jednej z policajtiek kopol.

Hliadka muža umiestnila do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ voči mužovi vzniesol obvinenie a zároveň podal návrh na podnet na jeho väzobné stíhanie. O tom onedlho rozhodne súd.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu