Policajti dnes uzavrú ulicu v blízkosti futbalového štadióna v Trnave. Opäť ju otvoria až večer


Foto: Policajti dnes uzavrú ulicu v blízkosti futbalového štadióna v Trnave. Opäť ju otvoria až večer Foto: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Mesto Trnava sa pripravuje na futbalový zápas medzi FC Spartak Trnava a FC DAC 1904 Dunajská Streda, ktorý sa uskutoční na futbalovom štadióne Antona Malatinského. Polícia preto vydala upozornenie o obmedzeniach dopravy v blízkosti futbalového štadióna.

Ako uvádzajú v príspevku na sociálnej sieti, z dôvodu zabezpečenia verejného poriadku v nedeľu 18. februára uzavrú Ulicu Kollárovu v čase od 15:00 do 20:00 hod. Vodiči sa musia pripraviť na to, že cesta bude uzavretá od križovatky pri McDonalde až po križovatku s Ulicou Fándlyho.

Počas policajnej uzávery umožnia obyvateľom bytových domov na Ulici Ľudmily Podjavorinskej a obyvateľom bytového domu číslo 4 na Skladovníckej ulici vjazd popri betónových kvetináčoch

Organizátor neočakáva, že by pred, počas alebo po zápase mohlo dôjsť k výtržnostiam, a preto zápas neoznačil ako rizikový. Na základe tohto rozhodnutia polícia na bezpečnostné opatrenia vyčlení iba nevyhnutný počet policajtov. Tí budú riadiť dopravu a dohliadať na verejný poriadok.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu