Mestská veža s lampášom v ruke - nenechajte si ujsť výhľad na predvianočnú Trnavu už od 3. decembra


Foto: Mestská veža s lampášom v ruke - nenechajte si ujsť výhľad na predvianočnú Trnavu už od 3. decembra Foto: advent.trnava.sk

Mesto Trnava každoročne počas adventu pripravuje bohatý program pre návštevníkov Adventných trhov, milovníkov Vianočnej atmosféry a Vianočnej Trnavy. Využite preto jedinenčnú možnosť navštíviť Mestskú vežu s lampášom v ruke. Počas špeciálnych vstupov bude návštevníkov sprevádzať sprievodca v historickom kostýme. 

Vo štvrtky a nedele si tak môžete atmosféru Adventných trhov spestriť nezabudnuteľným výstupom na vrchol veže za svetla lampášov. Sprievodca vás nielen odvedie na vrchol veže, odkiaľ uvidíte celú Trnavu ako na dlani, ale vám porozpráva aj zaujímavé príbehy a legendy o veži, v ktorej v minulosti žili nielen hlásnici. 

Vianočnú atmosféru Trnavy si tak budete môcť vychutnať aj z inej perspektívy. 

Vstup na vežu je 4 eurá pre dospelých a 2 eurá pre deti. Mestskú vežu môžete s lampášom navštíviť vždy vo štvrtok a nedeľu v termíne od 3. decembra do 21. decembra, a to v čase od 17:00 do 18:30. Okrem toho bude pre záujemcov Mestská veža počas trhov otvorená aj v piatky a soboty do 21:00.

Miesto: Mestská veža, Trnava
Dátum: 03.12.2017 - 17:00    21.12.2017 - 18:30


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: trnava.sk