28 marec 2018 - 14:25
Lucia Kvasňovská

19 pedagógov a pracovníkov školstva si prevzalo z rúk predstaviteľov župy ocenenie za svoju prácu

Foto: 19 pedagógov a pracovníkov školstva si prevzalo z rúk predstaviteľov župy ocenenie za svoju prácu
Galéria: 7 fotiek
Foto: facebook.com/TrnavskyKraj
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Pri príležitosti Dňa učiteľov, ktorí si pripomíname v deň narodenia Jana Amosa Komenského, ocenil Trnavský samosprávny kraj 19 pedagógov a pracovníkov v školstve. Ocenenie významným osobnostiam školstva odovzdal trnavský župan Jozef Viskupič spolu s vicežupanmi.

„Učitelia spolu s matkou a otcom formujú osobnosť človeka a dávajú mu vedomostný základ, z ktorého bude čerpať pri všetkých životných činnostiach. Ak sa mi niektoré veci v živote darili, tak to bolo v tých oblastiach, v ktorých mal šťastie na dobrého učiteľa. Ja som stretol vo svojom živote dobrých pedagógov. Mechanicky neodovzdávali napísané vedomosti, ale vedeli zaujať, pochopiť študenta a prispôsobiť sa mu,” vyzdvihol prácu pedagógov župan J. Viskupič.

Galéria: 7 fotiek

Ocenenia si z rúk župana a vicežupanov Józsefa Berényiho a Mareka Neštického prevzali: Jenő Hideghéty, Jozef Fábik, Helena Bajzová, Peter Orbán, Eva Kmeťová, Mónika Bergendi, Viola Vörösová, Iveta Kubinská, Paula Šilhárová, Zuzana Motyčková, Jana Sališová, Anna Pečimonová, Milan Machlica, Xénia Takáčová, Ladislav Hlavatý, Zuzana Schatzová, Iveta Bakičová, Alexandra Škodová, Ladislav Király.


Zdroj: Trnavský samosprávny kraj


Dopravný servis
Cífer
Prekážka na ceste
00:17
Kukučínova
Iné nebezpečenstvo
00:14
Modranka
Prekážka na ceste
00:12
Poľná
Iné nebezpečenstvo
23:15
Hlavná
Policajná hliadka
23:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.