COVID-19 vývoj situácie v kraji

08 november 2017 - 11:07

Noc divadiel opäť prichádza do Trnavy, Divadlo Jána Palárika má pre vás skvelý program

Foto: Noc divadiel opäť prichádza do Trnavy, Divadlo Jána Palárika má pre vás skvelý program
Foto: ilustračná - djp.sk

Divadlo Jána Palárika v Trnave sa aj tento rok zapája do projektu Noc divadiel. Už 8. ročník projektu európskeho významu sa uskutoční 18. novembra 2017. V trnavskom divadle nesie táto udalosť názov „ Noc divadiel s Palárikovými nasledovníkmi“. V spolupráci s členmi Občianskeho združenia Životnými cestami Jána Palárika pre vás pripravili bohatý program.

Tešiť sa môžete na predstavenie Tieň, ktoré vám predvedie divadelný súbor MoZa pri CVČ Raková. Predstavenie je inšpirované životom H. Ch. Andersena a je určená pre rodičov a deti od 8 rokov. Začína sa o 16:00 hod.
O 18:00hod sa vám predtaví ODS z Palárikova s predstavením Dámksy krjačír, z dielne francúzskeho autora Georgesa Feydeua.
O 21:00 hod na vás čaká talkshow Pred oponou. Okrem živej hudby sa v talkshow ukážu herci DJP Martin Križan, Tomáš Vravník a Juraj Bielik. A spolu s moderátorom Michalom Jánošom privítame hostí Mareka Majeského a Martina Kochana.

V súvislosti s projektom Noc divadiel na vás čaká aj príjemné prekvapenie v podobe extrémne zľavnených vstupeniek na všetky podujatia.

Miesto: Divadlo Jána Palárika v Trnave
Dátum: 18.11.2017 - 16:00    23:00

Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave


Dopravný servis
Kukučínova
Práca na ceste
23:12
Poľná
Iné nebezpečenstvo
20:17
Hlavná
Stacionárny radar
19:18
Hlavná
Iné nebezpečenstvo
19:17
Kukučínova
Práca na ceste
18:16
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.