COVID-19 vývoj situácie v kraji

16 júl 2018 - 14:04

Navrhnite významné osobnosti, ktoré si zaslúžia ocenenia TTSK - urobiť tak môžete do 13. augusta

Foto: Navrhnite významné osobnosti, ktoré si zaslúžia ocenenia TTSK - urobiť tak môžete do 13. augusta
Foto: Trnavský samosprávny kraj

Trnavský samosprávny kraj ocení významné osobnosti a kolektívy. Návrhy na ocenenia môžete predkladať aj vy, a to v termíne do 13. augusta.

Návrhy môžu predkladať združenia, inštitúcie, organizácie a jednotlivci - občania Slovenskej republiky prostredníctvom formulára NÁVRH NA UDELENIE OCENENIA TTSK, ktorý nájdete na stránke kraja trnava-vuc.sk a tie v dokumente na stiahnutie TU.

Na ocenenie môžu byť navrhnuté:

  • osoby, ktoré obzvlášť významným spôsobom prispeli k rozvoju Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), obohatili ľudské poznanie vynikajúcimi tvorivými výkonmi alebo sa zaslúžili o rozvoj a priateľstvo medzi národmi a regiónmi
  • osoby alebo kolektívy za vynikajúce tvorivé výkony, významné výsledky vedeckej, technickej, umeleckej, športovej, publicistickej, verejnoprospešnej činnosti a podobne, ďalej za účasť pri záchrane ľudského života, majetku kraja a občanov

Vyplnený a podpísaný formulár je možné zaslať poštou na adresu: Trnavský samosprávny kraj, Lucia Mikovičová, Starohájska 10, 917 01 Trnava, alebo naskenovaný v prílohe elektronickej pošty na emailovú adresu lucia.mikovicova@trnava-vuc.sk. 

Informácie môžete získať aj telefonicky na čísle +421 33 55 59 152.Zdroj: Trnavský samosprávny kraj


Dopravný servis
Hlavná
Prekážka na ceste
20:16
Modranka
Prekážka na ceste
20:14
Hlboká
Kolóna
18:16
Kukučínova
Stacionárny radar
18:12
Hlboká
Dopravná nehoda
12:17
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.