COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

21 november 2017 - 14:49

Spevácky zbor Lúčnica a mesto Trnava Vás pozývajú na prvý adventný koncert v Kostole sv. Jakuba

Prvý adventný koncert Speváckeho zboru Lúčnics pod taktovkou Elenz Matušovej sa uskutoční už v sobotu 2. decembra o 20:00 v Kostole sv. Jakuba. Tešiť sa môžete na zvuk kolied a vianočných piesní nie len slovenských, ale aj zahraničných skladateľov, tradičné slovenské kroje a príjemnú atmosféru.

Lúčnica je zárukou výnimočného hudobného zážitku. Členmi speváckeho zboru, ktorý je súčasťou Umeleckého súboru Lúčnica už od jeho vzniku v roku 1948, boli aj hviezdy operného neba Edita Gruberová, Lucia Poppová, Magdaléna Blahušiaková, Ľubica Orgonášová, Marta Beňačková, Štefan Babjak, Ondrej Malachovský a mnohí ďalší. 

Bohatý repertoár lúčničiarov zahŕňa a cappella diela všetkých štýlových období od renesancie až po súčasnú slovenskú tvorbu. V repertoári zboru sú interpretácie rôznych hudobných žánrov, ale dôraz kladie na klasickú slovenskú ľudovú tvorbu. 

Vstupenky na koncert si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal, ale aj v Turistickom informačnom centre v Mestskej veži v Trnave. Cena vstupenky je 5 eur. 


Miesto: Kostol sv. Jakuba, Trnava
Dátum: 02.12.2017 - 20:00

3 reakcií


Dopravný servis
Voderady
Iné nebezpečenstvo
17:13
Terézie Vansovej
Kolóna
16:17
Kukučínova
Kolóna
16:12
Piešťanská
Policajná hliadka
16:10
Hlboká
Kolóna
15:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.