22 november 2017 - 13:58

Ďalšia rodinná nedeľa v Trnave sa nesie v znamení literatúry, je totiž súčasťou festivalu YPSALON

Foto: Ďalšia rodinná nedeľa v Trnave sa nesie v znamení literatúry, je totiž súčasťou festivalu YPSALON
Foto: facebook.com/malyberlin

OZ Publikum, Malý Berlín a kaviareň Thalmeiner prinášajú aj tento víkend ďalšiu príležitosť rodiny, aby trávili čas spoločne. V rámci festivalu spisovateľov Ypsalon vytvorili organizátori priestor pre rodičov s deťmi. V nedeľu od 15:00 do 17:00 bude prebiehať zaujímavý program v kaviarni Thalmeiner. 

Alexandra Salmela, autorka viacerých detských knižok, bude od 15:00 čítať deťom zo svojej knižky Žirafia mama a iné príšerky. O 16:00 sa môžu detičky tešiť na divadelné predstavenie Ivan a mačky, v prevedení zoskupenia Spozavoza. Príbeh je o Ivanovi, ktorý býva so zlostnou babkou v hore. Jedného dňa mu však babka prikáže utopiť mačky. Ivan sa vydá na dobrodružnú cestu plnú nie len skvelých zážitkov, ale aj dobrých skutkov. V kaviarni Thalmeiner sa dozviete, či sa Ivanovi napokon podarí mačky zachrániť pred babkou. 

Bližšie informácie nájdete na facebookovej stránke udalosti. Vstupné pre dospelých a deti od 3 rokov je 2 eurá. Ak máte festivalovú permanentku, vstup je voľný.Miesto: kaviareň Thalmeiner, Trojičné námestie
Dátum: 26.11.2017 - 15:00
4 zdieľaní
Zdroj: trnava.sk

Dopravný servis
Kukučínova
Kolóna
15:14
Dohnányho
Kolóna
15:12
Nitrianska
Kolóna
15:11
Piešťanská
Policajná hliadka
13:18
Nitrianska
Práca na ceste
13:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.