Biedronka zverejnila prvé pracovné ponuky. Zamestnancom ponúka plat v tisíckach eur


Foto: Biedronka zverejnila prvé pracovné ponuky. Zamestnancom ponúka plat v tisíckach eur Foto: Biedronka

Nedávno sme informovali o tom, že poľský reťazec Biedronka mieri na slovenský trh. Podľa všetkého by mal svoje skladové priestory umiestniť v okolí Trnavy, konkrétne vo Voderadoch či Hlohovci. Reťazec chce konkurovať zabehnutým supermarketom a to najmä vďaka svojím nízkym cenám.

Na stránke Profesia.sk už Biedronka ponúka prvé pracovné pozície. Všetky inzeráty sú v angličtine a reťazec požaduje znalosť tohto jazyka minimálne na úrovni B2. Práca bude vykonávaná na Vajnorskej ulici v Bratislave a spoločnosť ponúka aj občasný homeoffice. Koho hľadajú? Voľná je napríklad pozícia špecialistu predaja. Spoločnosť mu ponúka trvalý pracovný pomer a plat 2 000 eur v hrubom. 

Najvyšší plat z pomedzi ponúk sľubujú IT manažérovi. Jeho mesačný príjem začína na sume 3 500 eur v hrubom. Na tejto pozícii však požadujú znalosť angličtiny minimálne na úrovni C1 a vodičský preukaz typu B. 


Rovnakú znalosť angličtiny by mal mať aj manažér daní. Od neho ale napríklad nepožadujú znalosť slovenského jazyka. Jeho nástupný plat je 2 800 eur v hrubom a spoločnosť požaduje minimálne 5 rokov praxe v danom odbore.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu