Seredskí policajti prichytili Ukrajinca pri krádeži. Zo staveniska vzal plný kufor farieb, chcel ich odviesť na Ukrajinu


Foto: Seredskí policajti prichytili Ukrajinca pri krádeži. Zo staveniska vzal plný kufor farieb, chcel ich odviesť na Ukrajinu
Galéria: 5 fotiek
Foto: Facebook/Mestská polícia Sereď

V pondelok ráno o 2:44 hod. si hliadka seredskej polície všimla odstavené vozidlo na parkovisku pri Bille, na Šulekovskej ulici. Bolo v ňom naložených niekoľko vedier fasádnej omietky. Pri vozidle sa nikto nenachádzal, policajti sa preto rozhodli vykonať kontrolu staveniska Prúdy. 

„Po odjazde z parkoviska hliadka spozorovala, ako sa odstavené vozidlo pohlo a bez svetiel neznámy vodič s vozidlom vyštartoval smerom na Horný Čepeň,“ informovala polícia. Vo vozidle sedel dvadsaťštyriročný občan z Ukrajiny. V kufri mal naložených 24 vedier fasádnej farby Baumit a tvrdil, že farby vzal zo staveniska, kde mu ich prichystal kamarát. Plánoval ich vziať na Ukrajinu. 

Na miesto bola privolaná hliadka Okresného oddelenia policajného zboru, ktorú si prípad prevzala spolu so zaistených vozidlom. 

Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu