- 22. marec 2024 o 16:10
Za Skalicou sa stala reťazová nehoda, autá sa zrazili s kamiónom vezúcim drevo
V dnešných poobedných hodinách došlo k závažnej dopravnej nehode na ceste druhej triedy za Skalicou smerom na Holíč. Viaceré vozidlá sa zrazili s kamiónom naloženým drevom, čo spôsobilo reťazovú kolíziu. Na mieste už zasahujú všetky záchranné zložky.
Podľa polície vrazil kamión s drevom do dvoch osobných áut, pričom ďalšie auto narazilo do zadnej časti kamióna. Informácie o počte zranených sa zatiaľ rôznia, no podľa najnovších správ utrpelo viacero osôb zranenia rôznej závažnosti.
„Dve zranené osoby boli prevezené rýchlym zdravotným zásahom,“ povedala hovorkyňa polície Mária Linkešová pre regiony.sk. Doprava na mieste nehody je stále obmedzená a vodiči musia rátať so zdržaním približne 20 minút. Kompletné vyšetrovanie nehody ešte len prebieha.
Minútky zo Slovenska
- 11:40 Tragédia pri Malackách: Motocyklista po náraze do stromu zomrel, druhého zraneného transportovali vrtuľníkom
- 11:30 Ľudia berú veci do vlastných rúk! Martinčanka umyla detské ihrisko, Žilinčanka zbiera výkaly cudzích psov
- 11:20 Na Štefánikovej v Nitre sedel pri ceste zranený kolobežkár, po nešťastnom páde ho ratovali vodiči aj mestskí policajti
- 11:20 Obyvatelia Bánoviec nad Bebravou varujú pred podozrivým mužom, odstaví auto pred domom a obhliada si pozemky
- 11:20 FOTO: Nedeľa skončila v Poprade dychvyrážajúcou nehodou. Osobné auto ostalo prevrátené na streche, ako k tomu došlo?
- 11:15 V lese na sídlisku v Bystrici sa pravidelne hromadí odpad, miestni poznajú pôvodcov skládok, mesto reaguje
- 11:00 FOTO: Na Kysuciach sa prevrátil kamión plný pracích prostriedkov. Rátajte s kolónami, budú ho vyťahovať
- 11:00 Trebišovčanka Mária a Košičan Fernando sú už pár dní nezvestní, nevideli ste ich?
- 10:52 Silné zemetrasenie zasiahlo Japonsko. Úrady vydali varovanie pred cunami, otrasy cítili aj v Tokiu
- 10:40 Fico dostal ďalšiu stopku, ani Estónsko mu nepovolí prelet do Mosky za oslavami s Putinom
- 10:30 V dvoch okresoch Banskobystrického kraja hrozí víchrica, pozor aj na ranný mráz, meteorológovia vydali výstrahy
- 10:30 Policajti na Orave zastavili traktor. Riadil ho opitý muž so zákazom šoférovania, skončil v cele
- 10:20 Meteorológovia upozorňujú na silný vietor v Prešovskom kraji. Víchrica na horách môže dosiahnuť rýchlosť 115 km/h
- 10:20 FOTO: V Nitre sa nakrúcal film Autobus do Vlčích dier. Tému SNP chce priblížiť spôsobom, ako žiadny iný film predtým
- 10:20 Teploty klesajú a do Trenčianskeho kraja sa opäť vracia mráz, pre všetky kraje platí výstraha