Čelnú zrážku neďaleko Skalice neprežila mladá mamička, jej 10-mesačné bábätko odviezli záchranári


Foto: Čelnú zrážku neďaleko Skalice neprežila mladá mamička, jej 10-mesačné bábätko odviezli záchranári
Galéria: 4 fotky
Foto: Facebook/Polícia SR

Dopravná nehoda, ktorá sa stala v skorých popoludňajších hodinách v utorok 2. apríla medzi obcami Popudinské Močidlá a Radošovce, mala tragické následky. Podľa informácií slovenskej polície ju neprežila 30-ročná vodička.

Žena mala po ceste I/51 smerovať do obce Radošovce, pričom v autosedačke viezla svoju 10-mesačnú dcéru. Pri prejazde tiahlej pravotočivej zákruty mala z doposiaľ nezistených príčin prejsť do protismeru. Oproti však práve prechádzalo nákladné vozidlo. Jeho vodič sa údajne snažil zrážke vyhnúť, ale žiaľ, nezabránil jej. 

Mladá vodička utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahla. Jej 10-mesačné bábätko bolo riadne pripútané v autosedačke a po nehode si ho do starostlivosti prevzali záchranári, ktorí ho prepravili do skalickej nemocnice. 


Vodič kamióna neutrpel pri zrážke zranenia a v jeho dychu neodhalili žiadny alkohol. Pri nešťastí zasahoval aj posttraumatický tím. Presné príčiny a okolnosti udalosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. 

Presne pred týždňom pritom došlo v inom mieste Trnavského kraja, na ceste medzi Trnavou a Ružindolom, k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynula žena, ktorá tiež viezla svoje bábätko. Ide tak už o druhú tragédiu podobného druhu za veľmi krátku dobu. 
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu