Verejné obstarávanie na most ponad Moravu je vyhlásené, projekt prepojí Kopčany a Mikulčice


Foto: Verejné obstarávanie na most ponad Moravu je vyhlásené, projekt prepojí Kopčany a Mikulčice Foto: Trnavský samosprávny kraj

Juhomoravský kraj v spolupráci s TTSK vyhlásili verejné obstarávanie na zhotoviteľa stavby lávky ponad rieku Morava, ktorá spojí Mikulčice a Kopčany. Predmetom verejného obstarávania je zhotovenie oblúkového mosta a spevnenej cyklotrasy v katastrálnom území obcí Mikulčice, Moravská Nová Ves a Kopčany. Predmetom verejného obstarávania je je zhotovenie oblúkového mosta a spevnenej cyklotrasy v katastrálnom území obcí Mikulčice, Moravská Nová Ves a Kopčany.

Cieľom stavby je zvýšenie atraktívnosti kultúrneho dedičstva pre obyvateľov a návštevníkov cezhraničného regiónu. Vedúcim partnerom projektu je Juhomoravský kraj a hlavným cezhraničným partnerom je Trnavský samosprávny kraj. 

„Juhomoravský kraj ako vedúci partner projektu s názvom „Lávka cez rieku Moravu vrátane prístupovej komunikácie v archeologickom parku Mikulčice – Kopčany” vyhlásil vo Vestníku veřejných zakázek ČR a Úradnom vestníku Európskej únie dňa 07.12.2017 verejné obstarávanie s názvom „Zhotovitel stavby – Lávka přes řeku Moravu včetně přístupové komunikace v archeologickém parku Mikulčice – Kopčany”,“ uvideol informatívne na svojej stránke Trnavský samosprávyn kraj. 

Bližšie informácie nájdete na stránke TTSK  a na českej stránke zakazky.krajbezkorupce.cz.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Trnavský samosprávny kraj