AKTUALIZOVANÉ: Pri obci Osuské došlo k vážnej dopravnej nehode. Vyhasol pri nej život 31-ročného motockylistu


Foto: AKTUALIZOVANÉ: Pri obci Osuské došlo k vážnej dopravnej nehode. Vyhasol pri nej život 31-ročného motockylistu Foto: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

Dopravní policajti vyšetrujú dopravnú nehodu, ktorá sa stala včera medzi obcami Osuské a Prietrž, v okrese Senica. Osudnou sa pritom stala pre vodiča motocykla, ktorým bol mladý 31-ročný muž. Ten mal ísť krátko po 19:00 hod. smerom na obec Prietrž, keď mal pri prejazde pravotočivej zákruty dostať šmyk.

Vodič osobného auta Suzuki Vitara, ktorý išiel v tom čase oproti, už nedokázal zareagovať a došlo k ich čelnej zrážke. Náraz bol taký silný, že motorku odhodilo vľavo mimo cestu, kde sa mala odraziť od svahu a skončiť na opačnom svahu,“ uviedla polícia v príspevku.


FB/Polícia SR - Trnavský kraj


Pri nehode utrpel motocyklista vážne zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahol. Polícia 53-ročného vodiča osobné auta podrobila dychovou skúškou, ktorá alkohol v jeho dychu nepotvrdila.

Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu