Cyklista po zrážke s traktorom pri Senici utrpel vážne zranenia, polícia hľadá svedkov


Foto: Cyklista po zrážke s traktorom pri Senici utrpel vážne zranenia, polícia hľadá svedkov Foto: Polícia SR - Trnavský kraj

V sobotu ráno pri obci Moravský Svätý Ján v okrese Senica došlo k vážnej dopravnej nehode medzi traktorom a cyklistom, pri ktorej utrpel cyklista vážne zranenia. Podľa informácií senických dopravákov k nehode došlo tesne pred 07:00 hodinou ráno, keď 68-ročný traktorista mal na križovatke odbočovať doľava a pri tom zachytil 46-ročného cyklistu.

„Výsledkom tejto nehody boli vážne zranenia, ktoré si vyžiadali okamžitý zásah leteckých záchranárov. Zranený cyklista bol následne rýchlo transportovaný do bratislavskej nemocnice,“ informuje polícia.

Policajti na mieste nehody vykonali dychové skúšky s negatívnym výsledkom u obidvoch účastníkov nehody. Cesta I. triedy na križovatke s cestou na hraničný priechod Hohenau bola na niekoľko minút úplne uzavretá kvôli pristávaniu vrtuľníka.

Presné okolnosti incidentu sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. Ak ste boli v čase nehody v blízkosti miesta alebo máte nejaké informácie, prípadne záznamy, neváhajte kontaktovať Okresný dopravný inšpektorát v Senici, volajte na číslo 158 alebo napíšte do súkromnej správy na facebookovej stránke Polícia SR - Trnavský kraj.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu