V Trnave na Kamennej ceste ľudia hlásia nebezpečný výtlk. Šoférom na tomto úseku hrozí defekt


Foto: V Trnave na Kamennej ceste ľudia hlásia nebezpečný výtlk. Šoférom na tomto úseku hrozí defekt Foto: FB/Trnava

Výmole, nerovné či poškodené cesty. S týmito problémami sa vodiči na Slovensku stretávajú úplne bežne. Na rovnaký problém upozornil aj užívateľ v skupine Trnavy, pričom v príspevku okrem fotografii výtlku na ceste uverejnil aj video, v ktorom poukázal na defekt, ktorý kvôli výtlku dostal. „Chcel by som upozorniť (aj keď väčšina určite vie) na nebezpečný výtlk na kamennej ceste pri golfovom ihrisku, ktorý STÁLE nie je odstránený. Aj keď o ňom viem a vždy som sa ho snažil obchádzať, dneska som toľko šťastia nemal a spôsobilo mi to rozseknutie pneumatiky a následný defekt. Týmto pozdravujem tiež kompetentných a správu ciest za super stav našich vozoviek,“ napísal k príspevku.

„Na Ustianskej je tiež taký a stále nie je odstránený!“ komentoval príspevok Kristian.

Pod príspevkom sa pritom hromadia komentáre, v ktorých ľudia kritizujú daný úsek cesty a niektorí tiež uviedli, že do diery tiež vleteli. „Je to neoznačený výtlk. Pošli žiadosť o náhradu škody s popisom udalosti a fotografiami na odbor dopravy MsÚ. Mesto má na takéto prípady poistenie v Kooperative,“ napísal Vladimír.


„Tu pomôže len bicykel,“ napísal ironicky Miroslav. V komentároch sa tiež objavila fotografia, v ktorej do podobného výtlku niekto nasadil malý strom. Išlo tak o nadnesenie danej situácie.

FB/Trnava

Správu budeme aktualizovať o vyjadrenie mesta.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu