Policajti v Trnave pomohli rozrušenej žene. Tá sa im neskôr odvďačila milým listom


Foto: Policajti v Trnave pomohli rozrušenej žene. Tá sa im neskôr odvďačila milým listom Foto: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

Pomáhať a chrániť je motto polície Slovenskej republiky. Tá sa počas služby nestretáva iba s dopravnými nehodami či priestupkami, ale aj s ľuďmi, ktorí zjavne potrebujú pomoc, no sami o ňu nepožiadajú.

Podobný prípad sa stal aj policajtom v Trnave na Železničnej stanici. Tí si počas služby všimli mladú ženu, ktorá javila známky rozrušenia. Rozhodli sa jej preto prihovoriť a poskytnúť jej pomoc. Žena najskôr odmietala komunikovať, no chlapci sa nevzdávali a postupne si získali jej dôveru. Nešťastnú ženu nakoniec dostali do bezpečia a privolali jej RZP.

Policajná hliadka poskytla aj asistenciu zasahujúcim záchranárom a so ženou tak zostala aj počas jej prevozu do nemocnice.

Po prepustení žena urobila niečo, čo príslušníci polície vôbec nečakali, no o to viac ich to potešilo. Sama im totiž priniesla list a zo srdca sa im poďakovala.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu