Hlohovčanom chýba zrušená opravovňa obuvi. Majiteľov stále žiadajú o služby, tí sa rozhodli vrátiť, hľadajú však pomoc


Foto: Hlohovčanom chýba zrušená opravovňa obuvi. Majiteľov stále žiadajú o služby, tí sa rozhodli vrátiť, hľadajú však pomoc
Foto: Ilustračná/Freepik

V niektorých mestách je určitý druh služieb nedostatkom. Môže sa jednať o krajčírstvo, hodinárstvo či opravu obuvi, ktoré ľudia v meste potrebujú. Ak sa však stane, že sa niektorá z podobných služieb zatvorí a mala svojich stálych a spokojných zákazníkov, budú si ju títo ľudia žiadať naspäť. Mnoho ľudí to pritom veľmi dobre pozná - nájdu dobrú službu, spokojní sú s cenou aj výkonom a za pár dní zistia, že je zrušená.

Podobná situácia nastala aj v Hlohovci, kde fungovala istá oprava obuvi, ktorú si ľudia rovnako obľúbili. Bohužiaľ sa však zatvorila, no podľa statusu, ktorý je uverejnení v skupine Fraštačanov, majú ľudia o opravu od majiteľov neustáli záujem.„Dobrý deň. Sme majitelia opravy obuvi ktorá u vás pôsobila. Stále od vás chodia prosby o opravy. Preto sme sa rozhodli čiastočne sa vrátiť do HC. Hľadáme nejakú predajňu (nie s potravinami) ktorá by bola ochotná u nich zbierať obuv na opravu od občanov. Samozrejme za dohodnutú finančnú odmenu podľa množstva vyzbieraných opráv od zákazníkov. Pre tovar by sa chodilo raz týždenne a zároveň by s dovážali opravené. Prosím majiteľov obchodíkov, ktorí by boli ochotní si takto privyrobiť nejakú čiastku na prilepšenie, aby sa mi ozvali do súkromnej správy. Ďakujem,“ napísala Dagmar v skupine.

Status podľa komentárov potešil viacerých ľudí pričom dúfajú, že sa nájde niekto, kto by s majiteľmi spolupracoval. „Tak to by bolo naozaj super, lebo tá opravovňa v HC naozaj chýba,“ napísala Eva pod príspevok. „To by bolo super. Široko ďaleko nie je nič také,“ komentovala Mirka.

„Veľmi dobrý nápad, lebo veľmi nám chýbate, opätky nám nemá kto opravovať, budeme nadšení mi, všetci Fraštačani .Ďakujeme nech sa to podarí,“ napísala Anka.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu