Trajan v Piešťanoch skrášľujú posadené nové kvety. Obyvatelia chvália šikovných ľudí, apelujú však na psičkárov


Foto: Trajan v Piešťanoch skrášľujú posadené nové kvety. Obyvatelia chvália šikovných ľudí, apelujú však na psičkárov Foto: FB/Mesto Piešťany - To Najlepšie z Piešťan

Príchod jari a pekného počasia sa v mestách a obciach spája aj s vysadením kvetov či úprave trávnatých plôch v uliciach. Na takúto úpravu a skrášlenie verejného prostredia pritom upriamil pozornosť aj obyvateľka Piešťan, ktorá vo facebookovej skupine uverejnila fotografiu upravenej plochy a čerstvo nasadených kvetov. „Služby mesta Piešťany wau krása, máte zlaté ruky veľmi a taktiež vďaka za výzdobu Trajanu. Dúfajme, že to tu vydrží,“ uviedla v príspevku.

Príspevok získal mnoho pozitívnych komentárov, v ktorých obyvatelia chvália mesto a ľudí, ktorí sa o to postarali. „Krásny záhon veľmi. Aj Trajan bude pekný! A pracovité milé žienky, obdiv, práve som prechádzala s deťmi okolo obeda tadiaľ zo školy, keď čakali na ďalšiu dodávku kvietkov a to už mali posadené viac ako tretinu. Krása. Ďakujeme,“ napísala pod príspevok Eliška.

„Len pozor na psíkov, aby to za chvíľu od nich nevyschlo,“ napísala Mária. „Presne som čakala niečo také. Nielen psy aj mačky tu chodia po Trajane a aj ľudia ktorým to je jedno tade prejdú, preto som povedala dokedy to tu výdrži!! Sú aj nezodpovedný ľudia čo majú psov!“ odpovedal na Máriin komentár Macuska.

Prečítajte si viac: