Od zajtra sa v Trnave konajú Dni zdravia. Zmerajú vám tuk, ponúknu masáže a na kontrolu môžete odovzdať aj vzorku vody


Foto: Od zajtra sa v Trnave konajú Dni zdravia. Zmerajú vám tuk, ponúknu masáže a na kontrolu môžete odovzdať aj vzorku vody Foto: TTSK

Hlavná ulica a nádvorie radnice budú po roku opäť patriť podujatiu Dni zdravia. Na fyzické i duševné zdravie sa mesto zameria 12. a 13. júna v rámci prezentácií, poradenstva a pestrých aktivít.

Spoločne s partnermi podujatia pripravilo mesto bohatý a najmä prínosný program počas oboch dní od 8:00 do 15:00 hod. Aj tento rok sa tak môžete tešiť na základnú poradňu na podporu zdravia a na široké spektrum vyšetrení, ktoré určujú hladinu individuálneho rizika vzniku chronických neinfekčných ochorení, a to najmä srdcovo-cievnych.

Novinkou bude poradňa na podporu telesnej aktivity – meranie prístrojom In Body 270. Záujemcovia získajú vďaka tomuto meraniu komplexné údaje o jednotlivých telesných zložkách naprieč celým telom. Na tohtoročných Dňoch zdravia nebude chýbať ani odber vzoriek vody a zeleniny. Vzorky bude možné odovzdať počas podujatia od 8:00 do 15:00 hod.

Stredná zdravotnícka škola opäť ponúkne masáže rúk, šije a chrbta v priestoroch Denného centra pre seniorov na Hlavnej 8. OZ ProLibero – Centrum detskej reči poradí v logopedickej, psychologickej a špeciálnopedagogickej oblasti. Na Hlavnej ulici predstavia svoje aktivity a služby aj Fakultná nemocnica Trnava a poisťovňa Dôvera a VšZP. OZ Sahaja joga vám povie viac o univerzálnej metóde sahadža meditácie, ktorou sa dá nadobudnúť sebaistota a upevniť sebapoznanie.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: