S vysokou trávou na Prengu si obyvatelia veľmi hlavu nelámu. Vyšliapali si v nej chodníčky, viacerí z nej majú radosť


Foto: S vysokou trávou na Prengu si obyvatelia veľmi hlavu nelámu. Vyšliapali si v nej chodníčky, viacerí z nej majú radosť
Galéria: 4 fotky
Foto: FB/TRNAVA

Vysoká tráva trápi obyvateľov Trnavy už nejaký ten čas. Upozorňujú na ňu vo viacerých skupinách, a niektorí chytili situáciu do vlastných rúk a pokosili si ju pred bytovkami sami. Na vysokú trávu upozornila ajo Trnavčanka Slavka, ktorá na facebookovej skupine Trnavy uverejnila fotografie, ako to vyzerá na Prengu. V húštine si pritom ľudia vyšliapali chodníčky. „Tak sme si tu na Prengu v tej zeline - burine vyšliapali chodníčky a žijeme ďalej… ako Jozef Mak… nebúrime sa, ale ani nevzdávame,“ napísala v príspevku Slavka.


FB/TRNAVA

Na príspevok reagovalo viacero obyvateľov. Niektorým sa takáto vysoká tráva páči, iní sa búria. „Ako malí sme sa hrávali v takej vysokej tráve… zlaté časy,“ napísala pod príspevok Erika. „Užime si to (my nealergici) v lete bude sucho a krásna zelená farba bude fuč,“ komentovala Adi. „Na Linčianskej si už obyvatelia kosia na vlastné náklady. Vyzerá to krajšie takto. A ja sa pýtam, kam idú vlastne dane čo obyvatelia Trnavy platia?“ napísal Adrian. „Veď to je perfektné. Kde sú tie časy, keď sme sa v takej tráve váľali. Čo tam chcete betón? Keď sú vysoké teploty, alebo naopak búrky sa kosiť nemá. Buďte radi, že vám tráva zadržiava prach a udržuje vlahu,“ komentovala Adriana.
Prečítajte si viac: