Starší muž z Piešťan po páde z bicykla utrpel úraz hlavy. Na pomoc mu prišli okoloidúci, jeho dcéra sa im chce poďakovať


Foto: Starší muž z Piešťan po páde z bicykla utrpel úraz hlavy. Na pomoc mu prišli okoloidúci, jeho dcéra sa im chce poďakovať Foto: Freepik

Počas bicyklovania či akéhokoľvek iného športu môže dôjsť k nehode. Jeden taký incident sa stal minulý mesiac, kedy nešťastne spadol z bicykla otec s dcérou, pričom otec utrpel menšie poranenia. O nehode sme písali v článku.

Včera vo večerných hodinách sa stal podobný prípad v Piešťanoch, kde nešťastne spadol starší pán, ktorý utrpel úraz hlavy. O nehode napísala v príspevku obyvateľka Piešťan, ktorá ním chcela upozorniť jeho rodinu. „Dobrý večer.. Dnes na Dubovej ulici spadol z bicykla starší pán a utrpel úraz hlavy.. Nemal pri sebe doklady a nevedel si spomenúť, kde býva.. Odviezla ho sanitka.. Volá sa Anton Beňačka.. Snáď už rodina bola vyrozumená.. Jeho bicykel je u ľudí, ktorí boli pri ňom,“ napísala v príspevku Daniela.

Príspevok komentovali ľudia, ktorí pána poznajú, či dúfajú, že je v poriadku. Taktiež sa pod príspevkom nachádza aj komentár od dcéry zraneného pána. „Dúfam, že je pán v poriadku,“ napísala Kristy. „To je sused poznám ho,“ komentovala Patrika. „Ľudia majú stále srdce tam, kde má byť,“ napísala Lea. „Dobrý deň otec je v poriadku… Má niekto kontakt na ľudí, ktorí boli pri incidente? Ďakujem pekne,“ komentovala príspevok Ivana, dcéra zraneného pána.

Prečítajte si viac: