FOTO: Bývalé kúpalisko na Coburgovej ulici v Trnave chátra. Ľudia by boli radi, keby bolo obnovené


FOTO: Bývalé kúpalisko na Coburgovej ulici v Trnave chátra. Ľudia by boli radi, keby bolo obnovené
Galéria: 4 fotky
Foto: FB/Trnava

Zub času sa podpisuje na viacerých miestach a neobišiel ani bývalé kúpalisko v Trnave na Coburgovej ulici. Fotografie toho, ako kúpalisko vyzerá z ulice dnes, uverejnil v skupine Trnavy pán Jaromir. „Zarastené bývalé kúpalisko na Coburgovej,“ napísal v príspevku.

Fotografia vyvolala u ľudí spomienky a zároveň aj ľútosť, že kúpalisko už nefunguje. „Toho areálu je škoda. A kupko to bolo najlepšie v TT,“ napísal užívateľ Ženo. „Mohli by ho obnoviť, veď tam by sa zišlo. Je tam Linčianska a Prednádražie, chodilo by tam veľa ľudí,“ komentovala Zdenka. 

„Škoda tohto kúpaliska a celkovo čo sa týka Coburgovej ulice myslím si, že dostatočne sa mesto nestará o túto časť mesta a hlavne kosenie,“ uviedla Denisa. „To bolo výborné kúpalisko, škoda ho, tam som prežila detstvo,“ napísala Jana.


„No obyvatelia oproti občas hodili do bazénu fľašu nafty, keď ich nechceli pustiť grátis a výmena vody sa predražovala. Škoda, bolo fakt najkrajšie v Trnave,“ spomína Radoslav. „Celé detstvo a mladosť som na tom kupku prežila. Pani Lehotová, ktorá trhala lístky… a v amplióne I Was Made For Lovin’ You od Kiss… ping pong a volejbal… fantastické šatne a nezameniteľný bufet s točenou zmrzlinou… OBROVSKÁ škoda, že to kúpalisko zničili. A ako tu niekto písal… je škoda celej ulice, lebo „kulturák“ mal tiež svoj nezameniteľný význam… a potraviny s eskimom,“ napísala Inka.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: