V Trnave to cez víkend žilo. A vždy sa nájde niekto, kto povie, že skapal pes, smejú sa domáci


Foto: V Trnave to cez víkend žilo. A vždy sa nájde niekto, kto povie, že skapal pes, smejú sa domáci Foto: FB/Trnava

Uplynulý víkend potešilo mnoho ľudí príjemné teplé počasie. Aj vďaka nemu bolo Trojičné námestie zaplavené ľuďmi. A hoci niektorí obyvatelia hovoria, že v Trnave „skapal pes“, podľa videa, ktoré uverejnila Adel, to tak vôbec nie je. V ňom sa prešla po námestí, na ktorom sa nachádzalo skutočne veľa ľudí. Niektorí si užívali krásne počasie na káve či prechádzke po meste, iní dokonca využili stolný futbal, ktorý sa nachádzal na námestí.

„A vždy sa nájde niekto, kto povie, že v Trnave skapal pes,“ napísala k príspevku Adel.


FB/Trnava


Na príspevok reagovalo viacero ľudí, podľa ktorých to v Trnave mŕtve určite nie je, no našli sa aj takí, ktorí tvrdia opak. „Však pozrite sa, keď tu nebudú žiadne podujatia,“ napísal užívateľ Gigi, na čo mu Adel odpísala: „Veď ale o tom to je, že tu sú podujatia a vďaka nim to v meste žije… myslím, že sa tak deje od nejakého mája do októbra… hej, v zime a čľapkanici ani na Karlovom moste nie je fullka.“ „Ide leto, kedy sú akcie na každom rohu. Pobavíme sa o „akciách“ v takom prvom štvrťroku ... Netreba to prežívať,“ reagoval na príspevok Ladislav. „Podľa mňa Trnava je oveľa krajšie mesto na život ako Bratislava,“ uviedla Ksenia.

„Porovnávať naplnenosť mesta keď sa v ňom organizuje niekoľko akcii? Takto to vyzerá v takej Banskej Bystrici na pešej zóne každý víkend. Skúste sa prejsť v Trnave po prevádzkach na pešej zóne a spýtať sa na ekonomické výsledky, ktoré by mali mať z toho „plného“ Trnavského centra,“ napísal Ján. Podľa niektorých ľudí sa v Trnave zakaždým nájdu nespokojní obyvatelia, ktorým niečo vadí. „Vždy sa nájde niekto nespokojný, vulgárny, niektoré komentáre sú fakt zúfalé. Ľudia sú proste nešťastní zo seba a potom majú silne reči,“ napísala Lenka. „V Trnave to celkom žije, len sa to trochu presunulo do City Arény, ale to je v každom meste,“ komentoval Tomáš. „Už to nie je ono ale dá sa to vydržať ! Za nás hrala muzika všade a zábavy plno ! Aj lepšie bolo pivo a nie extrakty !“ uviedol Emil.


Prečítajte si viac: