Bankomatový gang chystá odvetu proti policajtom, ktorí im v Opoji zastrelili údajného šéfa


Foto: Bankomatový gang chystá odvetu proti policajtom, ktorí im v Opoji zastrelili údajného šéfa Foto: KR PZ Trnava

Policajná akcia v Opoji má ďalšiu dohru. Pár dní po akcii polícia zadržala muža, ktorý sa im na mieste činu vyhrážal. Sám sa na polícii prihlásil. 18. decembra putoval pred sudcu. Včera polícia informovala verejnosť, že sa ozvala majiteľka ukradnutého auta, ktoré páchatelia použili pri zločine.

Policajný prezident včera potvrdil, že údajná odveta bankomatového gangu za zastrelenie Jána Golisa môže byť reálna. 

TV Markíza prostredníctvom reportáže a článku na portáli tvnoviny.sk informovala, že cieľom odvetnej akcie gangu sú práve policajti, ktorí Golisa zastrelili. 

„Môžem potvrdiť, že najmä operatívni pracovníci z Trnavského kraja zistili, že sa šíria takéto informácie. Na základe toho sme dali pokyny k vykonaniu úkonov a činnosti polície v tomto smere. Boli upozornení na to, aby si všímali neobvyklé formy správania okolo seba, aby na to upozornili aj rodinných príbuzných,” povedal policajný prezident Tibor Gašpar pre TV Markíza.

Polícia preto posilnila hliadky a pripravila preventívne opatrenia na ochranu policajných príslušníkov a ich rodín. 


„Platí, že voči všetkým budeme zakročovať nekompromisne a chceme, aby zaznela výstraha pre všetkých, ktorí sa o to budú pokúšať,” dodal Gašpar v rozhovore pre Markízu.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: tvnoviny.sk