Polícia vyšetruje smrť tehotnej ženy zo Sládkovičova ako vraždu. Medzi párom malo dôjsť k hádke, tá skončila tragicky


Foto: Polícia vyšetruje smrť tehotnej ženy zo Sládkovičova ako vraždu. Medzi párom malo dôjsť k hádke, tá skončila tragicky Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Prípad včerajšej tragickej udalosti, ktorá sa stala v Sládkovičove na Fúčikovej ulici, si prevzal krajský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. V súvislosti s mužom, ktorý bol nájdený bez známok života v blízkosti koľajiska, polícia vec rieši ako prečin usmrtenia.

Policajti našli včera popoludní 32-ročnú tehotnú ženu bez známok života. Operačné stredisko na miesto okamžite vyslalo viaceré zložky, ktoré okolie miesta uzavreli. Policajti vykonali rozsiahlu obhliadku miesta činu, pri ktorej zaistili množstvo stôp. Na miesto činu bol privolaný aj súdny lekár z Nitry.

K tragédii v rodinnom dome na pokojnej Fučíkovej ulici malo prísť ešte ráno. Podľa slov obyvateľov, sa mala dvojica hlasne hádať. Monika mala byť asi v 4. mesiaci tehotenstva a vraj chcela ísť do práce. To sa jej partnerovi Jasmínovi zrejme nepáčilo. Pravdepodobne v amoku mal schytiť nôž a bodnúť ju priamo do brucha. Keď si zrejme uvedomil, čo urobil, vybehol z domu von a namieriť si to mal na neďalekú vlakovú stanicu, uvádza TV Joj.


„Ja som iba počul, že ten, čo ju bodol spáchal samovraždu, že sa hodil tuto pod vlak. Niekedy okolo 7:00 hod. ráno sa to malo vzniknúť,“ uviedol jeden z obyvateľov obce pre TV Joj. „V úseku Galanta - Sládkovičovo rýchlik zrazil a usmrtil muža neoprávnene sa nachádzajúceho v koľajisku,“ informovala hovorkyňa ŽSR Vladimíra Bahýlová.


Polícia v súvislosti s úmrtím 32-ročného muža, ktorý bol partnerom nebohej ženy, začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ten po hroznom čine spáchal samovraždu skočením pod vlak.

Policajti odboru kriminálnej polície naďalej vyhodnocujú a analyzujú všetky získané informácie súvisiace s vraždou, ako aj ďalšie okolnosti, ktoré včerajším udalostiam predchádzali.

Monika bola podľa slov miestnych ľudí rozvedená a 12-ročného syna mala z predchádzajúceho manželstva. Pred asi štyrmi rokmi si v dedine kúpila rodinný dom, kde žila so svojím synom a súčasným partnerom Jasmínom, s ktorým bola aj tehotná. Malo ísť o muža zo Srbska. Susedia ich veľmi nevídali, no z domu alebo z dvora nikdy hádky nepočuli.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: