Veľký úspech: Petra Siváková zo Šamorína vyhrala titul Supra Model 2024 za Európu


Foto: Veľký úspech: Petra Siváková zo Šamorína vyhrala titul Supra Model 2024 za Európu Foto: FB/Miss Supranational - Slovakia

V týchto dňoch sa konala celosvetová súťaž krásy Miss Supranational, v rámci ktorej sa konala aj súťaž o Supra Model 2024. O titul krásy bojovalo všetky finalistky a mohlo vyhrať len 5 najlepších za 5 častí sveta, medzi ktorými bola ja Slovenka Petra Siváková. Na ňu sa pritom usmialo šťastie a stala sa Supra Model 2024 za Európu.


FB/Missosology


Mladá a krásna 23-ročná Petra Siváková zo Šamorína sa aktívne a profesionálne venuje modelingu už od 15 rokov, vďaka čomu bola na svetových fashion weekoch a pracovala pre najprestížnejšie módne značky. V New Yorku absolvovala viacero kurzov so zameraním na interiérový dizajn, ktorému sa v budúcnosti chce aj venovať. Okrem toho má aj vlastnú značku šperkov, ktoré si sama navrhuje.


O svojom úspechu pritom mladá modelka informovala na svojom Instagrame, kde pridala video z oceňovania na Supra Model 2024. „Som taká vďačná, že ani neviem opísať, ako sa cítim. Európska supramodelka roka, ďakujem Miss Supranational. Poďme, Slovensko,“ napísala v príspevku.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: