Tri letušky v Paríži a veselý príbeh muža s troma snúbenicami opäť v Divadle Jána Palárika v Trnave


Foto: Tri letušky v Paríži a veselý príbeh muža s troma snúbenicami opäť v Divadle Jána Palárika v Trnave Foto: Divadlo Jána Palárika v Trnave

Divadlo Jána Palárika v Trnave pozýva na inscenáciu s názvom Tri letušky v Paríži. Divadelné predstavenie je „rozmarnou spomienkou na zlaté roky šesťdesiate - bez mobilov, teroristov a eur“. 

Predstavenie sa koná vo veľkej sále Divadla Jána Palárika už 3. mája o 19:00. 

Divadelná hra rozpráva príbeh úspešného parížskeho architekta Bernarda, ktorý trávi čas striedavo so svojimi troma snúbenicami. Jedna je  Američanka, druhá Ruska a tretia Nemka. Všetky tri sú letušky a navzájom o sebe vôbec netušia. 

Bernard preto neustále sleduje letový poriadok a jeho slúžka podľa príletov a odletov permanentne mení jedálny lístok a chod domácnosti. Bernarda však nečakane navštívi priateľ Robert, ktorému vysvetľuje ako hladko funguje milenecký život. No v tom sa jeho plány začnú rúcať a na scénu prichádzajú všetky tri letušky naraz. Réžia: Juraj Bielik. Dramaturgia: Miro Dacho. Scéna: Ján Zavarský. Kostýmy: Kateřina Bláhová. Hudba: Juraj Bielik. 

Hrajú: Peter Trník a. h., Michal Jánoš, Nina Kočanová, Kristína Tóthová, Barbora Bazsová/Silvia Holečková, Petra Blesáková

Miesto: Divadlo Jána Palárika v Trnave, Veľká sála
Dátum: 03.05.2018 - 19:00


Prečítajte si viac:Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave