V sobotu hrá Spartak so Slovanom, polícia upozorňuje na uzávierku niektorých ciest v okolí štadiónu


Foto: V sobotu hrá Spartak so Slovanom, polícia upozorňuje na uzávierku niektorých ciest v okolí štadiónu Foto: ilustračná - medium.com/@rado_augustin

V sobotu 7. apríla sa koná kvalifikačný futbalový zápas medzi klubmi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava.  Polícia bude počas zápasu vykonávať bezpečnostné opatrenia, ktoré sa dotknú aj dopravy. Rátajte s obmedzeniami na cestách.

Zápas sa začína v sobotu o 15:30. Obmedzenia v doprave zasiahnú predovšetkým okolie City Areny.

Aby polícia zabezpečila verejný poriadok, v čase od 13:00 do 15:30 a tiež od 17:00 do 19:00 bude Kollárová ulica úplne uzavretá. Pre verejnosť bude zatvorená aj ulica Športová, Žarnova, Rázusová, Novosadská a Ružový háj.


„Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd priebežne podľa aktuálnej situácie,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Bezpečnostné opatrenia a s tým súvisiace dopravné obmedzenia budú prispôsobené aktuálnej operatívnej situácii a čas uzavretia sa preto môže zmeniť.

Polícia žiada občanov, aby s týmito obmedzeniami rátali a na prepravu využili radšej inú trasu. Vzhľadom na obmedzený počet parkovacích miest tiež polícia žiada verejnosť, aby zvážili presun do mesta iným spôsobom. V uliciach Trnavy bude rovnako zvýšený počet policajných hliadok, aby pomáhali zabezpečiť bezpečnosť v meste. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trnava