James Blunt predstaví nový album The Afterlove už 10. mája 2018 v bratislavskej NTC aréne


Foto: James Blunt predstaví nový album The Afterlove už 10. mája 2018 v bratislavskej NTC aréne

Jeden z najúspešnejších popových spevákov súčasnosti vystúpi v rámci svetového turne THE AFTERLOVE TOUR v Bratislave. Koncert sa uskutoční 10.5.2018 v bratislavskej NTC aréne.

Na koncerte v Bratislave James Blunt predstaví svoj nový album „The Afterlove“, na ktorom spolupracoval s tímom skúsených spolupracovníkov.  Prvý singel “Love Me Better” pre Jamesa napísal Ed Sheeran.

Posted by Agentura Amadeus on 5. marec 2018Singel zaznamenal veľký úspech v Anglicku, Francúzsku, Švajčiarsku, ale aj v Čechách a na Slovensku. S písaním piesne “Bartender” pomohol americký skladateľ a producent Teddy Geiger. Ďalej na albume spolupracovali spevak Ryan Tedder z One Republic.

Bývalý vojak James Blunt predal celosvetovo viac ako 20 miliónov kópií albumov, pričom jeho debut Back To Bedlam 2004 sa stal vo Veľkej Británii najpredávanejšou nahrávkou nultých rokov 21. storočia. Je držiteľom dvoch Brit Awards, dvoch Ivor Novello Awards, dvoch MTV Video Music Awards a piatich nominácií na Grammy.


K jeho najúspešnejším hitom patria skladby You’re Beautiful, Wisemen, Goodbye My Lover, Carry You Home či 1973. Lístky sú dostupné na https://www.ticketportal.sk/Event/James_Blunt-12965

Miesto: NTC Aréna Bratislava
Dátum: 10.05.2018 - 19:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu