Májový kvet opäť prináša do centra Trnavy populárny kvetinový rínok, spoločne oslávime aj Deň matiek


Foto: Májový kvet opäť prináša do centra Trnavy populárny kvetinový rínok, spoločne oslávime aj Deň matiek Foto: Mesto Trnava - Matúš Koprda

Historické centrum Trnavy opäť ožije populárnym kvetinovým rínkom známym pod názvom Májový kvet. Konať sa bude od 9. do 11. mája.

Podujatie poteší všetkých záhradkárov, milovníkov kvetín a dekorácií, ale aj všetkých ostatných návštevníkov. Pripravený je aj bohatý kultúrny program. Počas podujatia spoločne oslávime aj Deň matiek, ktoré potešia svojimi vystúpeniami aj deti z materských škôl v meste s pásmom Deti sú naše kvety.

Návštevníkov privítajú aj tvorivé dielne a tiež interaktívne podujatia Knižnice Juraja Fándlyho. Na rínku nebudú chýbať ani stolárkse výrobky študentov trnavskej Strednej odbornej školy obchodu a služieb, ktorými si môžete zútulniť záhradky či balkóny.  

Májový kvet sa ponesie v dobrej nálade a atmosféru doplnia rôzne sprievodné kultúrne podujatia.

„Nebude chýbať ani živá hudba rôznych žánrov v podaní známych trnavských muzikantov a folklórnych súborov. Pre milovníkov pichľavej krásy kaktusov je určená výstava klubu Islaya na nádvorí radnice,“ uvádza Mesto Trnava. 

Miesto: Centrum mesta Trnava, Trojičné námestie
Dátum: 09.05.2018 - 09:00    11.05.2018 - 17:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Trnava