Deň rodiny v Trnave sa bude konať už v nedeľu 20. mája, na rodiny s deťmi čaká zaujímavý program


Foto: Deň rodiny v Trnave sa bude konať už v nedeľu 20. mája, na rodiny s deťmi čaká zaujímavý program Foto: Centrum pomoci pre rodinu Trnava

Deň rodiny v Trnave je podujatie, ktoré už po 9. raz organizuje Centrum pomoci pre rodiny v spolupráci s mestom Trnava. Každoročne si tak aj v Trnave pripomíname medzinárodný deň rodiny, ktorý je v kalendári zapísaný vždy 15. mája.

Deň rodiny v Trnave sa bude konať už 20. mája 2018.

Deň rodiny si pripomenieme na spoločnej sv. omši o 11:00 hod. u jezuitov, ktorá je pravidelne venovaná rodinám s deťmi.

Zábavno-kultúrna časť podujatia sa začne o 15:00 v mariánskej sále, vstup je z Františkánskej ulice. Deti sa môžu tešiť na príbeh Zajko Fajko a hadík Vadík, s ktorým vystúpi divadlo KaSia. O zábavu sa postará aj kúzelná fyzika Michala Figuru. Nebudú chýbať ani detské vystúpenia známych trnavských súborov Alegria, Candy klub a Styleunits. S jarným pásmom vystúpia aj deti z detského súboru Krízačik.

Na nádvorí pred mariánskou sálou bude počas celého dňa pripravený sprievodný program podujatia pre deti a celé rodiny. Najmenších potešia nafukovacie atrakcie, vozenie detí na koníkoch, maľovanie na tvár. Na nádvorí nájdete aj fotokútik a mnohé ďalšie zaujímavé atrakcie.

Podujatie je spojené s prezentáciou prorodinných organizácií zameraných na pomoc rodinám

Svoju činnosť na podujatí predstavia rôzne prorodinne orientované organizácie.V sprievodnom programe sa budú prezentovať neziskové organizácie, ktoré zameriavajú svoju činnosť na pomoc rodinám. Podujatie finančne podporuje Trnavský samosprávny kraj. Deň rodiny bude trvať až do 19:00 hod.


Zapojte sa do facebookovej súťaže a vyhrajte skvelú cenu pre celú rodinu

Tento rok sa môžete zapojiť aj do zaujímavej facebookovej súťaže, vďaka ktorej môžete vyhrať vstup pre celú rodinu do aqua parku Relax Aqua&Spa v Trnave. Losovanie sa uskutoční priamo na Dni rodiny 20. mája 2018. 

Ak sa chcete zapojiť, stačí na facebooku zdieľať video podujatia, ktoré nájdete aj na tomto odkaze
Miesto: Mariánska sála u Jezuitov v Trnave
Dátum: 20.05.2018 - 11:00    20:00